Cestami za pátrom Piom – 6 dňový autobusový poznávací zájazd

0
Cena
Od185€
Cena
Od185€
Vaše meno a priezvisko*
Emailová adresa*
Vaša správa alebo otázka*
Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Prosím vyplňte všetky bolia.
Uložiť do obľúbených

Adding item to wishlist requires an account

5105

Máte otázky?

Zavolejte nám a poradíme Vám

0903 611 650

info@narniatravel.sk

6 dňový zájazd
Taliansko
Taliansko

Cestami za pátrom Piom

Loreto-Lanciano-San-Giovanni Rotondo-Pietrelcina-Assisi

6 dňový autobusový poznávací zájazd

1.deň:

V podvečerných hodinách odchod zo Slovenska, prejazd nočnou jazdou cez Rakúsko a Taliansko.

 

2.deň:

Po príchode prichádzame do významného pútnického mestečka Loreto. Tu si v Bazilike P. Márie Loretskej pozrieme dom Svätej rodiny, kde žila Panna Mária s Ježišom a sv. Jozefom. Dom bol v minulosti zbúraný, ale podľa legendy, ktorá je veľmi zaujímavá a priam neuveriteľná, dom Svätej rodiny bol pred zničením uchránený a zázrakom prenesený až do Loreta, kde si ho môžete pozrieť aj Vy. V prípade záujmu svätá omša, osobné voľno. Ubytujeme sa v blízkosti Loreta.

 

3.deň:

Po raňajkách odchádzame do Lanciana, miesto, kde sa nachádza srdce-živá tkanina  srdcového svalu Ježiša, Eucharistický zázrak. Krátka prehliadka katedrály a odchádzame do San Giovanni Rotondo. V tomto mestečku páter Pio žil 52 rokov, až do svojej smrti. V tunajšej kaplnke prijal dar stigiem. Stigmy sa v tele žijúceho človeka objavujú ako Kristove rany. K pátrovi Piovi začali prichádzať veriaci na jeho sväté omše. Pozrieme si areál, hrob, kde je Páter Pio pochovaný, taktiež múzeum Pátra Pia. Kto bude mať záujem, môže si prejsť krížovú cestu. Osobné voľno, ubytovanie.

4.deň:

Po raňajkách sa presunieme do Monte Sant’Angelo  (Sv. hora anjelov) . Porozprávame si o zjaveniach  svätého Michala Archanjela na hore Gargano. Prvá zmienka o zjavení svätého Michaela Archanjela je z 8. mája 492. Poobede prichádzame do rodiska Pátra Pia – mestečka Pietrelcina. Navštívime múzeum a pozrieme si rodný dom a kostol sv. Anny, kde bol páter Pio pokrstený,  prišiel k prvému sv. prijímaniu a birmovaný. Na tomto mieste sa mu zjavila Panna Mária. Na krátku zastávku sa zastavíme k zaujímavému miestu Piana Romana. Strom, pri ktorom sa začali pátrovi Piovi vytvárať stigmy. Presunieme sa bližšie k nádhernému a pokojnému mestečku Assisi, kde sa ubytujeme.

5.deň:

Po raňajkách navštívime kostol Santa Maria degli Angeli. Kostolík je považovaný za centrum Františkánskeho rádu. Kaplnka sa preslávila aj tým, že v nej 3. októbra 1226 zomrel svätý František. Presunieme sa k jednému z najznámejších pútnických miest, ktoré je zapísané v zozname Unesco, do Baziliky sv.Františka. V Bazilike je sv. František pochovaný, spolu s jeho vernými priateľmi, ktorí ho nechceli opustiť ani po smrti. Budete mať možnosť pomodliť sa pri hrobe sv. Františka, napísať odkaz alebo modlitbu, ktorá sa vloží do urny a pri modlitbách rozjímať. Toto miesto Vám hlboko utkvie v pamäti. V mestečku Assisi je taktiež  kostol Santa Chiara, kde je  pod hlavným oltárom otvorený hrob sv. Kláry. Mestečko Assisi  vo Vás vyvolá neskutočný kľud a pokoj. Osobné voľno. Vo večerných hodinách nočná jazda na Slovensko.

6.deň:

Príchod na Slovensko v doobednajších hodinách.

 

V cene je zahrnuté:

 • doprava luxusným autobusom
 • 3 x hotelové ubytovanie s raňajkami 3*
 • Sprievodca
 • prehliadky podľa programu
 • poistenie proti úpadku

 

 V cene nie je zahrnuté:

 • mestská taxa – platí sa na mieste
 • miesta doprava v San Giovanni Rotondo
 • miestna doprava v Assisi
 • poistenie
 • vstupné
 • sedadlo v prednej časti autobusu 15 €
 • Miestenka 12 €
 • Príplatok za 1-lôžkovú izbu – Taliansko 75 €
 • UNION cestovné poistenie A1 Európa 2 € / deň
 • UNION cestovné poistenie A3 Európa vyššie storno 2,80 € / deň
 • Príplatok za nástupné miesta / na vyžadanie /

Ďalšie informácie

 • cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov, nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť
 • na požiadanie Vám vieme urobiť presnú kalkuláciu s programom a ubytovaním podľa Vášich prianí a zaslať mailom
 • CK si vyhradzuje právo meniť program podľa aktuálnej situácie

 

ĎALŠIE TERMÍNY BUDEME UVEREJŇOVAŤ PODĽA POŽIADAVIEK KLIENTOV SLEDUJTE NÁS na Facebooku a Instagrame alebo sa zaregistrujte na odber noviniek alebo nám napíšte email na: info@narniatravel.sk

 

 

Základná cena: 185 € / osoba

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

 

17 ľudí práve pozerá tento zájazd.